اسباب بازی یویو ای که هرگز از حرکت نمی ایستد

با گذشت روزها و سالها، من به صفوف خرده فرهنگ جهانی پیوستم که خود را مجذوب یک اسباب بازی ساده می دیدند. اسباب بازی ای که قدمت آن به 440 سال قبل از میلاد برمی گردد.

اعتقاد بر این است که اسباب بازی یویو از یکی از سه کشور چین، فیلیپین و یونان سرچشمه گرفته است. با این حال، قدیمی ترین آثار تاریخی و آثاری که به دست آمده مربوط به یونان است.

این مصنوعات شامل نقاشی مربوط به 440 قبل از میلاد بود که پسری را در حال بازی با اسباب بازی یویو نشان می‌داد و نوشته‌هایی که آنها را به‌عنوان دیسک‌هایی از چوب، سفال و فلز توصیف می‌کرد.

دیسک های سفالی به احتمال زیاد زمانی که کودک به سن بلوغ رسید به عنوان هدیه ای به خدایان استفاده می شد. به همین ترتیب، نقاشی های مشابهی نیز در معابد مصری یافت شده است.

یویو

مانند بسیاری از چیزهای تاریخ، اعتقاد بر این است که مردم یویو را با خود به سایر نقاط جهان از جمله هند و فرانسه در دهه 1700 حمل کردند. تصویری از پادشاه لوئیس هفدهم او را در حال بازی با یویو در کودکی نشان می دهد. اسناد تاریخی نشان می‌دهد که یویو در دوران انقلاب فرانسه در گذشته محبوب بوده است

. این سنت تا دهه 1800 ادامه یافت که در آن نقاشی‌ها ناپلئون را نشان می‌دهند که یویو را قبل از ورود به نبرد واترلو پرتاب می‌کند. از آنجا یویو به سفر خود در سراسر جهان ادامه داد و تبدیل به یک سرگرمی در انگلستان شد و در نهایت به آمریکا رسید و در نهایت به فضا رسید.
به عنوان یکی از معدود اسباب‌بازی‌های چند نسلی، برای قدردانی واقعی از تاریخ، یادگیری در مورد خرده فرهنگ به همان اندازه که حقایق جالب تاریخی مهم است. این یک خرده فرهنگ است که

یک روز در سال 1928، دونالد دانکن متوجه شد که در خیابانی در سانفرانسیسکو با کنجکاوی مردی به نام پدرو فلورس را تماشا می کند که بچه ها را با یک شی گرد که به انتهای یک ریسمان بسته شده بود سرگرم می کند. روحیه کارآفرینی در آقای دانکن به او کمک کرد
فورا قابلیت فروش اسباب بازی جدید را ببینید. فیوزی روشن شد که به یویوینگ کمک کرد تا به سرعت به یکی از محبوب ترین اسباب بازی های تاریخ تبدیل شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.