اولین بار کاشی بین کابینتی تبریز در مصر باستان تولید شده است

با ترکیب کابینت های جسورانه با کاشی بین کابینتی تبریز الهام گرفته از تراس، یک طرح آشپزخانه رنگارنگ را اجرا کنید. با حداقل خط دوغاب، الگوی متداول بدون درز در اطراف میز کار و کابینت و همچنین کف نصب شده است. فقط مطمئن شوید که یک طرح مقاوم و مناسب برای کف خریداری کرده اید.

تزیین تک رنگ در حال حاضر مرسوم است و می تواند با جلوه های بسیار خوبی در آشپزخانه نیز استفاده شود. این آشپزخانه مشکی شیک با تطبیق کاشی های دیوار آشپزخانه مات با کابینت مشکی تاثیر بیشتری داده است. مطمئن شوید که آشپزخانه های تیره را با رنگ های خنثی و نور زیاد متعادل کنید تا فضا را تاریک نکنید.

کاشی

یک گزینه بی خطر است اما نیازی به ظاهر ملایم و ساده نیست. برای افزودن تعریف و علاقه، بافت متناوب ظریفی را اضافه کنید. این الگوی شورون معاصر توهم فضای وسیع تری را نیز ایجاد می کند. به خاطر داشته باشید که بیشتر کاشی‌ها به دلیل برش‌های اضافی مورد نیاز، برای قرار دادن کاشی‌ها در الگوی شاه ماهی، شارژ بیشتری خواهند داشت.

کاشی به سبک پد لیلی شش گوش هنوز هم یک ترند بزرگ آشپزخانه است که در اینستاگرام اجرا می شود و ما می توانیم دلیل آن را ببینیم. شکل زاویه ای را می توان به روش های بسیاری برای ایجاد الگوهای چشمگیر مرتب کرد. سایه های زیبای پاستلی مکمل عالی برای آشپزخانه های تاریک معاصر هستند.

کاشی مربع قدیمی آشپزخانه را با یک رنگ و ارتقا به مد برگردانید. این بک اسپلش بک سبز براق ارگانیک و سرسبز به نظر می رسد که در برابر دیوار آجری نمایان، میز کار مشکی و کابینت های زغالی رنگ آمیزی شده است.

برجسته‌های رنگین کمانی که در میان کاشی‌های آبی قرار گرفته‌اند، به لطف این پوشش نوآورانه سطح هولوگرافیک، عکس‌هایی از اثر منشوری ایجاد می‌کنند. هر قطعه دارای شیب های متفاوتی است که تنوعی از رنگ های شیری و پاستلی را ایجاد می کند که بر اساس تغییر نور و زاویه دید، ظاهر را تغییر می دهد. افست و قاب شده با دوغاب مشکی، این کاشی کاری جسورانه و برجسته است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.