با جوشاندن غوره محلی بیماری های کلیوی را ریشه کن کنید

غوره محلی حاوی بسیاری از مواد معدنی لازم برای سلامت استخوان ها است از جمله پتاسیم، منگنز، و ویتامین های B، C و K، که به جلوگیری از پوکی استخوان کمک می کند، وضعیتی که منجر به استخوان های شکننده می شود. علاوه بر این، مطالعات حیوانی و انسانی نشان می دهد که رسوراترول ممکن است تراکم استخوان را بهبود بخشد.

به عنوان مثال، در یک مطالعه 8 هفته‌ای، موش‌هایی که پودر غوره محلی منجمد شده تغذیه می‌کردند، نسبت به موش‌هایی که پودر را دریافت نکردند، جذب استخوان و حفظ کلسیم بهتری داشتند.

علاوه بر این، یک مطالعه 2 ساله در زنان یائسه نشان داد که مصرف 75 میلی گرم رسوراترول دو بار در روز، تراکم مواد معدنی استخوان را بهبود می بخشد و از دست دادن استخوان را کاهش می دهد و خطر شکستگی های عمده و شکستگی لگن را کاهش می دهد.

غوره

غوره محلی حاوی ویتامین ها و مواد معدنی مهم برای سلامت استخوان است، اگرچه تحقیقات بیشتری در مورد انسان مورد نیاز است.چندین ترکیب موجود در غوره محلی ممکن است در برابر میکروارگانیسم های مضر محافظت کنند.

به عنوان مثال، رسوراترول دارای خواص ضد میکروبی است که از رشد باکتری ها و قارچ هایی مانند کمپیلوباکتر ژژونی و کاندیدا آلبیکنس جلوگیری می کند.

همچنین ممکن است از بیماری های ناشی از غذا محافظت کند. هنگامی که به انواع مختلف غذا اضافه می شود، رزوراترول به جلوگیری از رشد باکتری های مضر مانند E. coli کمک می کند.

سایر ترکیبات موجود در غوره محلی با فعالیت ضد میکروبی شامل آنتوسیانین ها هستند که ممکن است دیواره های سلولی باکتری را از بین ببرد. در نهایت، غوره محلی منبع خوبی از ویتامین C است که به دلیل فواید سیستم ایمنی آن به خوبی شناخته شده است.

غوره محلی حاوی چندین ترکیب است که ممکن است اثرات مفیدی در برابر باکتری ها و قارچ های مضر داشته باشد. ترکیبات گیاهی موجود در غوره محلی ممکن است بر پیری و طول عمر تأثیر بگذارد.

تحقیقات نشان می دهد که رسوراترول ممکن است با تقلید از اثرات مفید محدودیت کالری، مانند کاهش استرس اکسیداتیو، افزایش مقاومت در برابر استرس، و بهبود پاسخ التهابی، علائم پیری را به تاخیر بیندازد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.