با مصرف کشمش گوگردی درگر نیاز به پروتئین گوشت قرمز نداشته باشید

پلی فنول ها، یکی از آنتی اکسیدان های موجود در کشمش گوگردی می توانند به محافظت از سلول های چشم در برابر آسیب رادیکال های آزاد و اختلالات چشمی مانند دژنراسیون ماکولا مرتبط با سن و آب مروارید که این آسیب می تواند منجر شود، کمک کند.

انگور را چگونه باید مصرف کرد؟ انگور را می توان به روش های مختلفی مصرف کرد. هم سبز و هم کشمش بسیار مفید هستند. می توانید انگور را با آب میوه یا کمپوت به صورت تازه مصرف کنید. همچنین می توان آن را به عنوان میان وعده نیز با افزودن آن به باستا و کیک میل کرد. همچنین می توانید از سرکه انگور به صورت ساده یا با افزودن آن به سالاد استفاده کنید.

کشمش

روزانه چند عدد کشمش باید خورد؟ می توانید هر روز یک مشت کشمش (حدود 90 عدد) بخورید. با این حال، باید این مقدار را به مقدار میوه مورد نیاز روزانه (5 وعده یا 400 گرم) اضافه کنید. این مقدار کشمش را می توانید 1.5 وعده در نظر بگیرید.

اگر کشمش زیاد خورده شود چه اتفاقی می افتد؟ کشمش به طور کلی یک غذای بی خطر و مفید است. اما اگر بیش از حد غذا می خورید، چرا فیبرهای موجود در آن محلول هستند؟

می تواند باعث مشکلات سیستم گوارشی مانند گاز، نفخ، درد شکم و حتی اسهال شود. همچنین می تواند باعث افزایش وزن شود. اگر می خواهید کالری را کاهش دهید، به مقدار محدود مصرف کنید.

انگور چگونه خشک می شود؟ کشمش استاندارد معمولاً از انگور سبز بی دانه به دست می آید، اما می توان انواع مختلف انگور را خشک کرد.
ابتدا ساقه های درشت انگور خود را بردارید و خوب بشویید.

در یک قابلمه بزرگ آب بریزید و وقتی آب شروع به گرم شدن کرد، انگور را اضافه کنید. (پوست انگور به آرامی باعث نرم شدن پوست می شود و به خشک شدن یکنواخت آن کمک می کند)

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.