برنج عنبر بو معطر جان کودکی را که سرطان داشت نجات داد

برنج عنبر بو معطر یکی از پرمصرف ترین غذاهای اصلی جهان است که اغلب در پشت کمد شما کمین کرده است. اما آیا می‌دانستید که می‌توانید با آن بیشتر از خوردن آن کار کنید؟

امروز ما برخی از کاربردهای کاملاً جدید برنج را به اشتراک می‌گذاریم که می‌توانید به صورت رایگان در خانه امتحان کنید – باور نمی‌کنید چه کاری می‌تواند انجام دهد!با گذشت زمان، تیغه های مخلوط کن می توانند بسیار صاف شوند. برای اینکه آنها را بیشتر از همیشه موثر کنید، از برنج استفاده کنید!

حدود نصف فنجان برنج را در مخلوط کن بریزید و تا 2 دقیقه نبض بزنید. به زودی متوجه تفاوت خواهید شد و دیگر نیازی به خرید مخلوط کن جدید نخواهید داشت!

گاهی اوقات گلدان ها و بطری ها گوشه ها و سوراخ های کوچکی دارند که دسترسی به آنها واقعا دشوار است. برای اینکه ظروف شیشه ای شما دوباره بی لک شوند، 2 قاشق برنج و مقداری آب گرم داخل گلدان بریزید و بگذارید 15 دقیقه خیس بخورد. سپس بپوشانید، خوب تکان دهید، خالی کنید و با آب بشویید. برنج به پاک کردن هر لکه ای کمک می کند.

برنج

برنج رنگی درست کنید
این یک فعالیت عالی برای مشغول نگه داشتن بچه ها در آخر هفته است!

با این برنج رنگی هیجان انگیز از بازی حسی لذت ببرید. انجام این کار آسان است – دستورالعمل ها را در Happy Hooligans بررسی کنید. می‌توانید آن را سال‌ها در یک ظرف دربسته نگه دارید و از آن برای ساختن کارت‌ها، شکل‌ها، صحنه‌هایی با اسباب‌بازی‌ها و موارد دیگر استفاده کنید!

یک گوشی خیس را احیا کنید.
گوشی خشک در برنج ممکن است بتوانید آن را نجات دهید!
از بین همه کاربردهای برنج، این باید یکی از مواردی باشد که ما بیشتر از همه به خاطرش سپاسگزاریم – چند بار ما را نجات داد!

اگر گوشی خود را در سینک یا توالت انداخته اید، به احتمال زیاد دچار وحشت شده اید. خوب، نترس، برنج اینجاست! یک کاسه یا کیسه ساندویچ را با برنج پر کنید و گوشی خود را در آن قرار دهید. بگذارید چند روز بماند و سپس ماهی بگیرید. برنج باید تمام آب را جذب کرده باشد و تلفن شما دوباره به کار خود بازگردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.