روفرشی ساده 6 متری که با راه رفتن بر روی آن هورمون افزایش قد در شما ترشح می شود

جالب است بدانید که برگه‌های اطلاعات صنعتی اشاره می‌کنند که ضد میکروبی‌ها تنها در صورتی کار می‌کنند که روفرشی ساده 6 متری تمیز باشند. یک بار دیگر، تمیزی از اهمیت بالایی برخوردار است.

جشن گرفتن پیشرفت ها در عین حال انکار وجود مشکل غیرمنطقی است. طبق معمول، شواهد متفاوتی برای اکثر ادعاها وجود دارد. فرش در سال های اخیر تغییر کرده است. به همین دلیل، باید مراقب بود که هنگام ادعای سلامتی با استفاده از تحقیقات فرش، مطمئن شویم که «سیب را با پرتقال مقایسه نمی‌کنیم».

مواد مورد استفاده برای تولید فرش به طور کلی بهبود یافته است، همانطور که آگاهی از نیاز به تمیزی خوب فرش بهبود یافته است. بنابراین دو مطالعه مشابه، یکی روی فرش‌های قدیمی کثیف و دیگری روی فرش‌های تمیز و نو، می‌تواند نتایج کاملا متفاوتی را به همراه داشته باشد.

روفرشی

همچنین برای شرکت ها مهم است که ادعاهای تحقیقاتی را که با محصولات خود مرتبط می کنند، با دقت انتخاب کنند. در جستجوی تحقیق در وب‌سایت‌های صنعتی، قابل‌توجه است که چگونه برخی از این صنعت به انکار مشکلاتی که خودشان سعی کرده‌اند بر آن‌ها غلبه کنند، وجود داشته است (یا هنوز وجود دارند) بازمی‌گردند.

آنها به تحقیقاتی اشاره می کنند که نشان می دهد فرش ها مشکلاتی برای سلامتی ایجاد نمی کنند. که مدارس مشکل کنه ندارند؛ آسم توسط مواد شیمیایی فرش یا گرد و غبار فرش ایجاد نمی شود.

مشکل قالب هاست نه فرش. و غیره جشن گرفتن پیشرفت‌ها در حالی که در عین حال انکار وجود مشکل غیرمنطقی است، اما بدتر از آن، به انسان‌هایی که سلامتشان آسیب دیده است ضرر می‌رساند.

در همین راستا، تلاش برای بیان نکات عمده با شواهد جزئی یا جزئی به اعتبار آسیب می رساند. به عنوان مثال می توان به نمودارها و ادعاهای تحقیقاتی یافت شده در سایت های صنعتی اشاره کرد که ادعا می کنند مواد شیمیایی پاک کننده ای که برای تمیز کردن کف های سخت استفاده می شود، دارای محتوای VOC بسیار بالاتری نسبت به مواردی است که برای نگهداری فرش استفاده می شود.

این ادعا بستگی زیادی به محصولات آزمایش شده دارد. ممکن است در مورد پاک کننده های با آلایندگی بالا صادق باشد، اما پاک کننده های کم آلاینده هم برای فرش و هم برای کف های سخت وجود دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.