رژه با حوله تن پوش پارلا در خیابان رسمی عجیب در فنلاند

یک حوله تن پوش پارلا با کیفیت بالا سنگین تر از آن چیزی است که به نظر می رسد. آن را بردارید و باز کنید قبل از تصمیم به خرید باید حس خوبی نسبت به ساخت آن داشته باشید. از نظر ضخامت و چگالی، این وزن بر حسب گرم بر متر مربع (gsm) می باشد که از 200 گرم در متر در حوله های ارزان قیمت تا 900 گرم در حوله های سنگین و ضخیم تر متغیر است.

تحقیقات Bemboka نشان می دهد که حوله تن پوش پارلا لوکس پیشرو با بهترین وزن، ضخامت و نسبت خشک شدن سریع بین 650 گرم در متر یا 700 گرم وزن دارند و تشک های حمام با وزن 1200 گرم در متر هستند. علاوه بر این، حوله‌های امروزی دارای بافت‌های متنوعی هستند که می‌توانید از بین آنها انتخاب کنید – دنده‌ای، وافل، شاه ماهی و غیره.

بافت مجموعه ژاکارد شبیه الماس است یک پایان منحصر به فرد، با مجموعه لوکس سنتی تر. تفاوت را احساس کنید حوله تن پوش پارلا ضخیم و بافت مناسب را انتخاب کنید که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد.

حوله

به خاطر داشته باشید که حوله ها را قبل از استفاده بشویید نه فقط به دلایل بهداشتی، بلکه برای اینکه حوله ها را حالت دهید و اجازه دهید به حداکثر جذب خود برسند. Bemboka پیشنهاد می کند پس از هر چند بار استفاده آنها را بشویید. مراقب باشید که ماشین لباسشویی یا خشک کن را بیش از حد پر نکنید تا فضای مناسبی برای گردش آنها ایجاد شود.

حوله ها را با لباس مخلوط نکنید، زیرا زیپ و سایر لوازم فلزی یا پلاستیکی می تواند به آنها آسیب برساند. خشک کردن خط باید در مکانی سایه دار و دور از نور مستقیم خورشید باشد.

برای اینکه حوله های خود را بعد از شستن نرم کنید و از نرمی و پف شدن بیشتر حوله ها اطمینان حاصل کنید، وقتی حوله ها را از خط خارج کردید، چند دقیقه روی حرارت ملایم تا متوسط خشک کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.