شوینده صورت نوایج اوریفلیم یکی از پر مصرف ترین محصولات مصرفی معروف ترین بازیکنان فوتبال است

شوینده صورت نوایج اوریفلیم مرطوب کننده است. این به جذب رطوبت به عمق پوست کمک می کند و از خشک شدن آسان پوست جلوگیری می کند. استفاده از پاک کننده می تواند به جلوگیری از تحریک پوست کمک کندیون، سد پوستی را حفظ کنید و پوست خود را هیدراته نگه دارید.

چرا شوینده صورت نوایج اوریفلیم بهتر کف می کند؟ شوینده صورت نوایج اوریفلیم کف می کنند زیرا حاوی سولفات هستند، یکی از رایج ترین عوامل کف کننده. با این حال، تحقیقات نشان می دهد که آنها می توانند میکروبیوم شما را مختل کنند و مانع پوست شما را به خطر بیندازند.

سد پوستی خود را به خطر بیاندازید پس از استفاده از شوینده صورت نوایج اوریفلیم، ممکن است متوجه شوید که پوست شما خشک تر از حد معمول است. این به این دلیل است که سولفات ها می توانند چربی طبیعی پوست شما را از بین ببرند.

شوینده صورت

اکثر برچسب های مواد تشکیل دهنده سولفات ها را به عنوان سدیم لوریل سولفات (SLS) و سدیم لورت سولفات (SLES) ذکر می کنند. این مواد می توانند چربی بیش از حد پوست را از بین ببرند و در صورت استفاده منظم، سد محافظ پوست را از بین ببرند.

مکمل موضعی OS-01 OneSkin با هدف قرار دادن پیری از درون، طول عمر پوست را در سطح مولکولی در اولویت قرار می دهد. کاوش کنید که چگونه از اصول علم پیری و طول عمر برای محصولاتی استفاده می‌کنیم که به پوست شما احساس سلامتی بیشتری می‌دهند.

شست‌وشوهای صورت حاوی مواد قوی‌تری هستند که بیشتر برای افرادی که پوست‌های مستعد آکنه یا چرب دارند مناسب هستند و برای پوست‌های حساس به معمولی توصیه نمی‌شوند.

شوینده صورت نوایج اوریفلیم معمولاً از فرمول‌های ملایم‌تری با خواص آبرسانی تشکیل شده‌اند که به مرطوب‌سازی و تسکین پوست کمک می‌کنند. همچنین پاک کننده های صورت تمایل کمتری به اختلال در میکروبیوم پوست، تعادل سبوم و عملکرد مانع دارند.

برخی از موادی که باید از آنها دوری کنید عبارتند از: سدیم لوریل سولفات (SLS)، سدیم لورت سولفات (SLES)، الکل و سایر سولفات ها.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.