فاکتور فروش را به همراه محموله یا کالا در هنگام تحویل اضافه کنید

یک کپی را برای سوابق خود نگه دارید و فاکتور فروش را به همراه محموله یا کالا در هنگام تحویل اضافه کنید. همچنین می توانید فاکتورها را برای مشتریان خود پست یا ایمیل کنید.

اگر فاکتور الکترونیکی ارسال می کنید، پیگیری کنید تا مطمئن شوید که این فاکتور برای شرکت شما مهم است یا خیر.

ارائه شرایط پرداخت
وقتی به کسی فاکتور می‌دهید، به او می‌گویید که می‌تواند بعداً پرداخت کند. هودی دخترانه توصیه می کند که لازم نیست شرایط پرداخت یکسانی را به هر مشتری ارائه دهید. می‌توانید برخی از صورت‌حساب‌ها را در زمان دریافت یا 10، 15، 30، 60 یا 90 روز پس از تحویل، سررسید و قابل پرداخت کنید.

 

هر چه مشتری مهمتر باشد، ممکن است بخواهید شرایط پرداخت بهتری را ارائه دهید. مانتو چرم دخترانه یک شرکت بزرگ که از نظر مالی با ثبات است ممکن است بیش از 10 روز برای پرداخت صورتحساب های خود نیاز نداشته باشد.

یک تجارت کوچک با یک حسابدار که هفته ای یک بار وارد می شود ممکن است 30 روز نیاز داشته باشد. کسب‌وکاری که از محصول شما برای ساخت محصول خود برای فروش بعدی استفاده می‌کند، ممکن است بیشترین زمان را برای پرداخت بخواهد.

شماره فاکتور مهم است
اگر چندین فاکتور صادر می کنید، از سیستم شماره گذاری استفاده کنید تست بارداری با گلاب که به شما امکان می دهد فاکتورهای خاص را به سرعت جستجو کنید.

اگر از سیستم فاکتور کاغذی استفاده می کنید، قرار دادن فاکتورها در یک پوشه با سفارش فاکتور می تواند به شما در یافتن سریع فاکتور مورد نیاز کمک کند.

اگر کسب‌وکاری تماس می‌گیرد و شماره فاکتور خود را ندارد، فاکتور را با نام شرکت جستجو کنید. اگر از یک برنامه صفحه گسترده برای فاکتورهای خود استفاده می کنید، می توانید یک جستجوی سریع بر اساس نام شرکت یا شماره فاکتور انجام دهید.

 • منابع:
  1. What Is the Purpose of a Sales Invoice?
 • تبلیغات: 
   1. پخش عمده جاکلیدی عروسکی
   2. دستگیری سارقان پولکی مغازه ای در شیراز!!!!
   3. جهیزیه پرماجرایی که فقظ ظروف یکبار مصرف داشت
   4. آیا می دانستید کیک ضربان قلب را بالا می برد؟

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.