مجاورت کمربند چرم نوین با آهن موجب ضد زنگ شدن آن می شود

کمربند چرم نوین در حالت آویزان شدن از سگک هایشان بسیار خوشحال خواهند بود تا شکل خود را حفظ کنند و از هوادهی لذت ببرند. سگک هایی که ما برای کمربندهای کلاسیک خود استفاده می کنیم برنج یا زاماک (آلیاژی شبیه برنج) هستند.

کمربند چرم نوین با پولیش های معمولی فلزی می درخشند و بسیاری از کمربندهای کلاسیک ما با ناودانی های پرس ارائه می شوند تا سگک ها را بتوان به طور کامل جدا کرد. تمیز.

با کمی مراقبت و عشق، کمربند چرم نوین شما را به عنوان یک همراه عالی حفظ خواهد کرد. و از آنجایی که آنها از چرم برنزه شده گیاهی ایتالیایی و سگک های با دقت انتخاب شده ساخته شده اند.

کمربند

هر یک از کمربندهای کلاسیک ما دارای 25 سال ضمانت هستند اگر قطعه ای از این استاندارد کمتر باشد، خوشحال خواهیم شد که تعمیرات لازم را روی کمربند شما انجام دهیم.

کمربند چرم نوین رنگارنگ ما تعمیر و نگهداری بسیار کمی دارند. به طور مشابه، سعی کنید از خیس شدن کامل کمربند چرم نوین را جلوگیری کنید و می توان آنها را با یک برس نرم یا یک پارچه مرطوب تمیز کرد. روکش یکدست که به گونه ای بادوام طراحی شده است، می تواند چند ضربه بیشتر را نسبت به چرم دانه ای طبیعی پنهان کند، اما هرگز به یک پاک کننده چرم و یک پارچه تمیز نه می گویند.

شایان ذکر است که از آنجایی که چرم و کمربند چرم نوین یک ماده متخلخل است و دارای روکش طبیعی است، می تواند به همان اندازه در معرض خطر لکه یا جذب آفت و لکه های ناخواسته باشد. اسپری های درزگیر موجود است که به محافظت از کالاهای چرمی شما کمک می کند و همچنین می تواند به محافظت از انتقال رنگ به لباس های رنگ روشن تر کمک کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.