مردی روستایی با استفاده از پوست مارهای مزرعه خود پالتو چرم بلند زیبایی دوخت

محبوب ترین پوشاک چرمی کت های چرمی هستند. پالتو طوسی در گذشته تنها بخشی از کمد لباس مردانه بود اما اکنون به طور گسترده توسط زنان استفاده می شود. ژاکت چرمی نمادی از سبک است و می تواند برای مجالس رسمی و غیررسمی استفاده شود.

پالتو خزدار مردانه در سبک ها و طرح های مختلف موجود هستند. وقتی با لباس مناسب ترکیب شوند، فوق العاده به نظر می رسند.

برخی از انواع رایج کت چرم برای زنان عبارتند از: ژاکت های برگشت پذیر، ژاکت های جیر، کت های چرم مصنوعی، کت های چرم بره، کت های ترنچ، کت های چرمی حاشیه دار، کت های چرمی بلند، کت های کلاه دار و بسیاری دیگر.

چرم مورد استفاده برای ساخت کت چرم زنانه شامل پوست گوساله، گاو، بز، پوست شترمرغ و غیره است. برای نقش برجسته ژاکت چرمی طرح دار تمساح، تمساح و پوست مار استفاده می شود.

کاپشن های چرم زنانه به دو صورت تک و دو سینه موجود می باشد. آنها همچنین در سبک باز، بسته و بدون یقه موجود هستند. کت های چرمی در مدل های 3 یا 4 دکمه ای موجود هستند.

کت های بلند که از شما در آب و هوای سخت محافظت می کنند به سبک دو دکمه ای موجود هستند. پالتو پوست مردانه برگشت‌پذیر زمانی شیک‌تر به نظر می‌رسند.

ماناکول‌های آن تا شده و کنتراست رنگ داخل را نشان می‌دهد. ضمائم خز مصنوعی یکی دیگر از جذابیت های کت های چرم زنانه است.

ترکیب اکسسوری های چرمی مانند کیف های دستی چرمی، ساعت های چرمی، دستکش ها، کفش های چرمی و کمربند با لباس های چرمی می تواند شما را شیک پوش کند.

چرم چیزی است که هرگز از مد نمی افتد. در تمام فصول سال محبوب است. با پالتو چرم بلند ظاهری زیبا و شیک به نظر نخواهید رسید. هر یک از ترکیب های ذکر شده در بالا را امتحان کنید و به لباس پوشیدن خود سبکی اضافه کنید.

  • منابع
    1. Give Your Wardrobe a Facelift with Leather Apparels
  • تبلیغات
  1. پارچه ای هنگام استفاده از آن می توانید نامرئی شوید!
  2. راه هایی که شما را به ثروت نزدیکتر می کند
  3. با این روش ها یک فرد شاد در جامعه باشید
  4. چرا قیمت سرامیک رو به افزایش است؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.