مهریه زنی پالت چوبی دست دوم درب خانه مادر شوهرش بود

چگونه یک درب چوبی قدیمی خارجی را بازسازی کنیم
وقتی صحبت از کار با چوب می شود، صافکاری فرآیندی است که مجدداً چوب را تکمیل می کند. این برای جلوگیری از پوسیدگی و آسیب دائمی چوب است.

البته راه های زیادی برای انجام این کار وجود دارد، و این مقاله به معنای راهنمای نهایی در مورد نحوه بازسازی قیمت درب چوبی ارزان چوبی نیست، بلکه صرفاً یک طرح کلی از آنچه درگیر است و مراقبت های مورد نیاز است.

هدف در اینجا این است که تمام سخت افزارها و هر چیزی که چوبی نیست از در خارج شود.

وقتی صحبت از کار با پالت چوبی دست دوم می شود، صافکاری فرآیندی است که مجدداً چوب را تکمیل می کند. این برای جلوگیری از پوسیدگی و آسیب دائمی چوب است.

البته راه‌های زیادی برای انجام این کار وجود دارد، و این مقاله به این معنی نیست که راهنمای نهایی در مورد نحوه بازسازی درب‌های بیرونی چوبی باشد، بلکه صرفاً یک طرح کلی از آنچه درگیر است و مراقبت‌های مورد نیاز است.

بال‌های لولا، دستگیره یا دستگیره در، ضامن، صفحه و قیمت چوب کیلویی پیچ و مهره و قفل کلید را باز کنید. اطمینان حاصل کنید که تمام قطعات و پیچ ها را در حین قرار دادن آنها در کیسه های پلاستیکی جدا کرده اید تا مطمئن شوید که هیچ قطعه یا پیچی گم نمی شود.

درب چوبی بیرونی خود را با صابون ظرفشویی طبیعی بشویید و بشویید. هنگام تمیز کردن درب، اطمینان حاصل کنید که محصولات تمیز کننده با آب رقیق شده اند تا خود پاک کننده ها به چوب آسیب نرسانند. سپس در چوبی را با دستمال کاغذی یا پارچه خشک کنید.

 • منابع:
  1. How To Maintain Your Exterior Wood Door
 • تبلیغات:
  1. با خوردن ماهی قزل آلا درد ها را درمان کنید!
  2. قیمت چکش در بازار ابزار صعودی شد
  3. تولید دینامیت با استفاده از الکترود
  4. خوردن بذر گشنیز کار دیالیز را می کند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.