نایاب شدن کارتن چاپ دار در خاورمیانه موجب افزایش سرسام آور قیمت آن شد

زمانی که تلاش کافی برای بسته‌بندی محصول را به‌طور منحصربه‌فرد انجام دهید تا مشتریان را راضی نگه دارید، تلاش‌های شما را به رابطه طولانی‌مدت با مشتری تبدیل می‌کند.

90 درصد مشتریان پس از خرید از کارتن چاپ دار متعلق به محصول مجددا استفاده می کنند این کاملا واضح است. اکنون در مورد جعبه های مقوایی سفارشی خود نیز به همین روش فکر کنید. اگر آنها به گونه ای منحصر به فرد طراحی شده اند تا تناسب بهتری با محصول ارائه دهند، حتی می توانند مشتری شما را راضی کنند تا از آن دوباره استفاده کند که باعث می شود تمایل فرد به برند شما قوی تر شود.

40 درصد از مصرف کنندگان احتمالاً عکس یک بسته بندی جالب را در رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارند. (83٪ از آنها در فیس بوک هستند)

کارتن
در این راه همین را در نظر بگیرید اگر محصول شما با یک بسته بندی مقوایی سفارشی جذاب ارائه می شود، می تواند کاربر را ترغیب کند که همان را در رسانه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارد. این به برند شما برداشت رایگان و آگاهی از برند می دهد.

کارتن چاپ دار به روشی منحصر به فرد ایجاد و طراحی شده است تا کاملاً متناسب با یک محصول باشد. تولید کنندگان می توانند طیف گسترده ای از سبک های بسته بندی را ایجاد کنند و برای سفارش 1 واحد بسته بندی به حداقل هزینه نیاز دارند.

شرکت‌ها این روش بسته‌بندی سفارشی را ترجیح می‌دهند زیرا سطح خدمات مشتری در بسته‌بندی سفارشی نسبت به بسته‌بندی سهام افزایش می‌یابد.

کارتن چاپ دار را می‌توان ترجیح داد، زیرا هنگام تلاش برای برقراری ارتباط با مشتریان، در میان رقابت، «ظاهری جذاب» به شما می‌دهد. از آنجایی که این بسته بندی تناسب بهتری با محصول فراهم می کند، هدر رفت مواد غیرضروری را که به دلیل نامناسب بودن بسته بندی در انبار اتفاق می افتد به حداقل می رساند. در نتیجه، هزینه حمل و نقل نیز کاهش می یابد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.