هودی دخترانه خود را به رخت آویز لباس آویزان کنید

از چرم و لکه قبل از تحویل ژاکت خود.
هرگز لباس چرمی را در ماشین لباسشویی یا وان شستشو نشویید. هودی دخترانه را به رخت آویز لباس آویزان کنید.
رخت آویز پهن و بالشتکی بهترین گزینه برای به حداقل رساندن چین و چروک و کشش است. از استفاده از گیره های لباس که استرس زیادی به ناحیه کوچکی وارد می کند خودداری کنید.
دور از نور مستقیم خورشید و گرما نگهداری شود. نور مستقیم خورشید می تواند رنگ مانتو چرم دخترانهرا محو کند یا باعث تغییر رنگ لکه دار شود.
گرما می تواند باعث خشکی و ترک شود، بنابراین ژاکت را در مکانی خنک و دور از دریچه های گرمایش و سایر منابع گرما نگهداری کنید.
مطمئن شوید که چرم می تواند “نفس بکشد”. اگر چرم در معرض هوای خشک، به خصوص هوای سبک قرار گیرد.
ماندگاری بیشتری خواهد داشت. هرگز چرم را داخل کیسه پلاستیکی یا زیر ورقه های پلاستیکی قرار ندهید. هنگامی که چرم را به طور موقت در یک کیسه ذخیره می کنید، کیسه را هر زمان که مناسب بود باز کنید تا در معرض هوا قرار گیرد.
نگهداری ژاکت خود در داخل کمد خوب است، مگر اینکه کمد به طور غیرعادی گرم یا مرطوب باشد.
چرم را از آفت کش ها دور نگه دارید. چرم می تواند حشره کش ها را جذب کند. اگر این اتفاق بیفتد، ممکن است نتوان بو یا حتی سم را از ژاکت پاک کرد.
علاوه بر این، فاکتور فروش گلوله‌های نفذی و آفت‌کش‌های مشابه خانگی در ظروف کوچک که خانه‌های ایده‌آلی برای چرم نیستند، بیشترین تأثیر را دارندژاکت را قبل از انتقال به انبار خشک کنید.
اگر چرم را به مدت طولانی نگهداری می کنید، ابتدا آن را خشک کنید تست بارداری با گلاب تا هر گونه آفت و بو از بین برود.این احتمال حمله آفات به ژاکت شما را کاهش می دهد، اما در صورت امکان به طور مرتب انبار خود را برای وجود آفات بررسی کنید
 • منابع:
  1. How to Care For a Leather Jacket
 • تبلیغات:
   1. قیمت عمده قیسی خشک درجه یک
   2. بزرگترین وارد کننده روغن کرچک هیدروژنه peg 40
   3. کاربردهای کیف چرم چیست
   4. راز موفقیت مردی که برای خود شهرک ساخت

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.