پیدا شدن کارتریج 21 و 22 که متعلق به انیشتین بود مردی را ثروتمند کرد

سیستم های CIS امروزی به طور انبوه در چین تولید می شوند و اغلب تمام بطری های جوهر را در یک ظرف پارتیشن بندی شده ترکیب می کنند. آنها معمولاً از تراشه های تنظیم مجدد خودکار استفاده می کنند، به این معنی که کارتریج ها به ندرت باید از چاپگر خارج شوند.

که در مورد کارتریج های جوهر، فروش محصولات جوهر را مجاز می کند. کارتریج 21 و 22 بازسازی شده در داخل ایالات متحده و خارج از کشور انواع مختلفی دارند.

قانونی بودن این صنعت به دادگاه تجدیدنظر ایالات متحده برای حوزه ششم در پرونده Lexmark Int’l v. Static Control Components ارائه شد. دادگاه حکم داد که مهندسی معکوس رویه دست دادن برای فعال کردن سازگاری، قانون حق نسخه‌برداری هزاره دیجیتال را نقض نمی‌کند.

کارتریج

دادگاه عالی ایالات متحده همچنین در می 2017 در Impression Products v. Lexmark رای داد که شرکت ها نمی توانند از قانون ثبت اختراع برای جلوگیری از استفاده مجدد از محصولات محافظت شده توسط حق اختراع پس از فروش محصول استفاده کنند.

HP به شدت از منافع چاپ خود در صنعت پر کردن مجدد دفاع کرده است، از جمله شکایت های ثبت اختراع و دادخواست های تبلیغاتی دروغین که ادعا می کنند جوهر پایین به درستی از جوهر HP اصلی متمایز نشده است.

در سال 2007، PC World گزارش داد که کارتریج‌های پر شده دارای نرخ خرابی بالاتری هستند، صفحات کمتری را نسبت به کارتریج‌های جدید چاپ می‌کنند.

و مشکلات بیشتری را در صفحه نشان می‌دهند، مانند رگه‌شدن، پیچ‌شدن، و خونریزی رنگ بنابراین تحقیق در مورد محصول یا خدمات اغلب توصیه می شود.

در آزمایشات انجام شده توسط Wilhelm Imaging Research، جوهر اپسون تا 40 سال در برابر محو شدن مقاوم است. جوهر حاصل از کارتریج های بازسازی شده فقط تا 3.9 سال در برابر محو شدن مقاوم است.

برنامه های بازیافت
برنامه های زیادی در ایالات متحده و اروپا برای تشویق بازیافت کارتریج های جوهر اجرا شده است. نیویورک یک قانون بازیافت را برای مشاغل و مصرف کنندگان در مورد تونر و کارتریج جوهر اجرا کرده است.

در کالیفرنیا، کد قرارداد عمومی (PCC) بخش 12156 کسب و کارها را تشویق می کند تا جوهر و کارتریج های تونر بازیافتی را خریداری کنند.

در بریتانیا، تولیدکنندگان بزرگ کارتریج سازگار، برنامه‌های بازیافت را به منظور دریافت کارتریج‌های خالی برای پر کردن مجدد کارتریج‌های HP، Lexmark، Dell و غیره اجرا کرده‌اند، زیرا هیچ نسخه سازگاری به راحتی در دسترس نیست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.