کارآیی یخچال های آزمایشگاهی برای نمونه های حساس دارویی

 

اگر از نمونه‌های غیر بحرانی استفاده می‌کنید که همچنان نیاز به یکنواختی دما و امنیت دارند، این یخچال‌های Pass-Thru ایده‌آل هستند.

آزمایشگاه شما با قابلیت دسترسی به یخچال دوقلو اسنوا 40 فوت در چندین نقطه ورودی کارآمدتر کار خواهد کرد.

کشوهای کشویی دو جهته برای تکنسین ها در هر دو طرف مناسب است تا به سرعت به نمونه ها و لوازم دسترسی پیدا کنند. با درب های شیشه ای سه جداره گرم شده، خطر تراکم یا مه وجود ندارد.

در صورت لزوم، می توانید با قفل کردن درب با کلید، نمونه های خود را محکم کنید. صندل مجلسی زنانه مقرون به صرفه بودن آن را به گزینه ای عالی برای آزمایشگاه های علوم زیستی، صنعتی و مدارس تبدیل می کند.

مجهز به آلارم صوتی و تصویری در صورت به خطر افتادن وضعیت یخچال و یا قطع برق به شما هشدار داده می شود. این یخچال ها می توانند با دقت دمای ثابتی را بین 1 تا 8 درجه سانتیگراد حفظ کنند. یکنواختی با گردش هوای اجباری حفظ می شود.

 

لازم نیست از خراب شدن نمونه‌های خود به دلیل بی‌احتیاطی با درب‌های خود بسته‌شونده این مدل بترسید، که تنها زمانی باز می‌مانند که از ویژگی باز ماندن 90 درجه استفاده کنید.

این یخچال ها همچنین مجهز به قفل هستند قیمت عروسک روسی که ممکن است هنگام کار با نمونه های حساس دارویی ضروری باشد.

یخچال های آزمایشگاهی با کارایی بالا Forma با درب های شیشه ای

ایق فوم بدون CFC، همراه با جریان هوای اجباری، گوشواره طلا نمونه ها و نمونه های شما را در دمای یکنواخت از پیش برنامه ریزی شده نگه می دارد.

با کنترل‌های پیشرفته دمای ریزپردازنده به‌علاوه گزینه‌های هشدار صوتی و بصری، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که مواد شما آب و هوای سرد مورد نیاز را به دست آورده و حفظ می‌کند.

تراکم به طور خودکار بدون خطوط تخلیه حذف می شود، عملیات و تعمیر و نگهداری را ساده می کند، این مدل همچنین دارای ویژگی های هشدار منحصر به فرد، مانند سکوت، برگشت زنگ و تنظیم مجدد خودکار است.

از بین اندازه‌ها و طرح‌های مختلف، از جمله مدل‌های زیر پیشخوان و راسته انتخاب کنید تا بتوانید یخچالی متناسب با نیاز و جای پای خود داشته باشید.

منابع:

    1. Choosing the Right Laboratory Refrigerator or Freezer
  • تبلیغات:
  1. رستوران هایی که فقط ظرف یکبار مصرف ارائه می دهند
  2. مرگ غم انگیز تازه عروس در بیمارستان کنار داماد
  3. پسته برای گیاه خواران توصیه میشود
  4. پسر فلجی که بدون دست و پا قله های موفقیت را 1 ماه فتح کرد!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.