کشف حوله لباسی بزرگسال جواهر نشان در خانه ملکه خشم جمعی را برانگیخت

کیفیت ممتاز ما، نخ 100% پنبه و فرآیند تکمیل طبیعی ارگانیک، بهترین تجربه را ارائه می‌دهد و جذب را از اولین استفاده به جای نیاز به شستشوی مکرر برای حذف مواد شیمیایی، به حداکثر می‌رساند.

یک حوله لباسی بزرگسال سنگین تر از آن چیزی است که به نظر می رسد. آن را بردارید و باز کنید قبل از تصمیم به خرید باید حس خوبی نسبت به ساخت آن داشته باشید. از نظر ضخامت و چگالی، این وزن بر حسب گرم بر متر مربع (gsm) می باشد که از 200 گرم در متر در حوله لباسی بزرگسال ارزان قیمت تا 900 گرم در حوله های سنگین و ضخیم تر متغیر است.

تحقیقات Bemboka نشان می دهد که حوله لباسی بزرگسال لوکس پیشرو با بهترین وزن، ضخامت و نسبت خشک شدن سریع بین 650 گرم در متر یا 700 گرم وزن دارند و تشک های حمام با وزن 1200 گرم در متر هستند.

حوله

علاوه بر این، حوله‌های امروزی دارای بافت‌های متنوعی هستند که می‌توانید از بین آنها انتخاب کنید دنده‌ای، وافل، شاه ماهی و غیره.

بافت مجموعه ژاکارد شبیه الماس است – یک پایان منحصر به فرد، با مجموعه لوکس سنتی تر. تفاوت را احساس کنید حوله لباسی بزرگسال ضخیم و بافت مناسب را انتخاب کنید که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد.

به خاطر داشته باشید که حوله ها را قبل از استفاده بشویید نه فقط به دلایل بهداشتی، بلکه برای اینکه حوله ها را حالت دهید و اجازه دهید به حداکثر جذب خود برسند. Bemboka پیشنهاد می کند پس از هر چند بار استفاده آنها را بشویید. مراقب باشید که ماشین لباسشویی یا خشک کن را بیش از حد پر نکنید تا فضای مناسبی برای گردش آنها ایجاد شود.

حوله ها را با لباس مخلوط نکنید، زیرا زیپ و سایر لوازم فلزی یا پلاستیکی می تواند به آنها آسیب برساند. خشک کردن خط باید در مکانی سایه دار و دور از نور مستقیم خورشید باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.