کفش سالامون فیک موجب قارچ گرفتن پای رئیس جمهور آمریکا شد

هنگام در نظر گرفتن یک کفش دویدن جدید، کفش سالامون فیک زیادی در بازار وجود دارد که توسط شرکت‌های مختلف ساخته می‌شوند، تقریباً غیرممکن است (1) بدانید از کجا شروع کنید. (2) به سرعت دریابید که کدام یک یا دو محصول از یک برند معین ممکن است برای شما مفید باشد. و (3) تعیین کنید که چه محصولاتی از برندهای دیگر ممکن است شبیه ترین و همچنین ارزش بررسی را داشته باشند.

بنابراین در سری جدید «راهنمای برند تاول‌ها»، مروری بر کل محصولات یک برند ارائه می‌کنیم. مشخص کنید که چگونه هر محصول از سایر محصولات آن برند متمایز است. و به شما کمک می کند تا سریع و آسان بفهمید کدام کفش سالامون فیک ممکن است برای شما بهترین کار را داشته باشد.

کفش

در بررسی های تک تک محصولات خود، به جزئیات محصولات خاص بسیار عمیق می پردازیم. با این راهنمای برند، هدف عمق نیست، بلکه وسعت است. راهنمای برند و بررسی‌های کامل ما به گونه‌ای طراحی شده‌اند که مکمل یکدیگر باشند – یک نمای کلی از کل مجموعه‌های شرکت و سپس بررسی‌های بسیار دقیق از محصولات جداگانه ارائه می‌دهند.

سالومون از زمان آغاز به کار خود در کوه های آلپ در سال 1947، به یکی از بزرگترین برندهای کفش دویدن، به ویژه در بازار تریل تبدیل شده است.

کفش سالامون فیک معمولاً در انتهای باریک‌تر این طیف اجرا می‌شوند و بالشتک کمتری را ارائه می‌دهند، اگرچه آنها در سال‌های اخیر خط خود را متنوع کرده‌اند.

کفش‌های «بالا کوسن» سالومون در مقایسه با کفش‌های «بالا کوسن» برندهایی مانند هوکا و آلترا بسیار کم‌رنگ‌تر هستند. کفش‌های سالومون معمولاً سواری محکم‌تری دارند و احساس زیادی از زمین دارند.

در حالی که بسیاری از افراد با پاهای پهن‌تر برای یافتن کفش‌های Salomon که در قسمت میانی پا به اندازه کافی جادار باشد، تلاش می‌کنند، سالومون مدل‌های کمی دارد که در یک نسخه «گشاد» عرضه می‌شوند.

کفش‌های آن‌ها در مقایسه با بسیاری از کفش‌های رقبایشان از پاشنه تا نوک پایین‌تر (معمولاً در محدوده 6 تا 10 میلی‌متر) افت می‌کنند، بنابراین اگر کفش‌های پایین‌تری را ترجیح می‌دهید و یا تمایل دارید با جلوی پای خود ضربه بزنید. ، این مهم است که در نظر داشته باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.