کلوچه در لاهیجان موجب رونق تولید برنج شد

باید گفت کلوچه در لاهیجان عملکرد مغز را بهبود می بخشد، فلاونول های موجود در کلوچه تأثیر مثبتی بر عملکرد مغز دارند، از جمله زمان واکنش بهتر، آگاهی بصری فضایی و حافظه قوی تر. اگرچه تحقیقات در حال انجام است، یکی از دلایل آن ممکن است این باشد که فلاونول ها جریان خون را به مغز افزایش می دهند.

عملکرد ورزشی را افزایش می دهد: اپی کاتچین موجود در کلوچه تولید اکسید نیتریک در خون را افزایش می دهد، که از گردش خون حمایت می کند و میزان اکسیژن مصرفی ورزشکار را در حین انجام تمرینات ورزشی با شدت متوسط کاهش می دهد. این به ورزشکار اجازه می دهد تا شدت تمرین را برای مدت طولانی تری حفظ کند.

کلوچه

استرس را کاهش می دهد، افرادی که کلوچه می خوردند گزارش کردند که کمتر احساس استرس می کردند و محققان تأیید کردند که پس از خوردن کلوچه، سطح هورمون استرس کورتیزول کاهش می یابد. این ممکن است به اثرات کلوچه بر سلامت قلب مرتبط باشد، زیرا استرس یک عامل خطر برای بیماری های قلبی عروقی است.

با ترکیبات و ریزمغذی‌های تقویت‌کننده سلامتی، باید اجازه دهید کلوچه وارد زندگی‌تان شود، اگر قبلاً بخشی از آن نیست (لازم به ذکر است که کلوچه حاوی کافئین است که ممکن است برخی افراد به آن حساس باشند). در اینجا حقایقی در مورد فواید کلوچه برای سلامتی آورده شده است:

هر چه محتوای کاکائو بیشتر باشد، فلاونول های مفیدتری در کلوچه وجود دارد. بیشتر فوایدی که در تحقیقات دیده می شود مربوط به کلوچه است که حداقل 70 درصد کاکائو دارد.

محققان توصیه‌ای سخت و سریع درباره میزان مصرف کلوچه برای دستیابی به این فواید سلامتی ارائه نکرده‌اند. کارشناسان چو تیره با حداقل پردازش را توصیه می کنند کولات حاوی حداقل 70 درصد کاکائو و شاید یک اونس به عنوان خوراکی گاه به گاه مصرف شود.

شما همیشه باید برچسب را بررسی کنید تا از کالری، چربی و محتوای قند آگاه شوید، که به طور بالقوه می تواند بر مزایای کلی سلامت تاثیر بگذارد. برای برخی افراد، کلوچه می تواند باعث رفلاکس اسید یا میگرن شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.