کناف سقف پذیرایی عامل اصلی ایجاد حساسیت در جوانان است

طراحی سقف لایه لایه کناف سقف پذیرایی را در سطوح مختلف جمع می کند تا به ظاهری قالب بندی شده دست پیدا کند. این سقف‌ها همچنین می‌توانند تجسم نور پراکنده یا نورپردازی غواصی باشند که نور را به سمت بالا پرتاب می‌کند.

درخشندگی محیط را افزایش می‌دهد و در کنار درام بصری فضا بازی می‌کند. اگر می خواهید جهشی خلاقانه داشته باشید، به سراغ ترکیبی از مواد، رنگ ها یا بافت های مختلف کناف سقف پذیرایی بروید تا جلوه لایه ای را برجسته کنید.

یکی دیگر از روند محبوب، معرفی یک چراغ سینی در اطراف محیط اتاق است. این به شما امکان می دهد بدون به خطر انداختن ارتفاع سقف، به یک چیدمان منحصر به فرد دست پیدا کنید. توجه داشته باشید که سقف کاذب معمولاً 5 اینچ زیر سقف واقعی معلق است.

کناف سقف

با یک صفحه مشبک یا یک جعلی چوبی به سقف یک لمس تزئینی اضافه کنید زیرا سقفی چشمگیر با الگوی تماشایی از فضاهای خالی روشن ایجاد می کند. متناوباً، تخته‌های چوبی حکاکی شده یا چوب‌های چوبی روی سقف‌های بلند سازه‌های مدرن را در نظر بگیرید.

گچ: سقف کاذب گچی یکی از پرطرفدارترین مصالح سقف کاذب است که به صورت آماده نصب موجود می باشد. تخته های گچی با پیچ روی قاب های فلزی ثابت می شوند. این یک گزینه سقف کاذب مقرون به صرفه است و سریع و آسان نصب می شود.

گچ پاریس: گچ پاریس (POP) به صورت پودری موجود است، در محل مخلوط می شود و پس از آن برای استحکام بیشتر روی توری مرغ اعمال می شود. مزیت POP این است که می توان آن را به هر شکلی در حالت هیدراته قالب گیری کرد و پس از خشک شدن شکل خود را حفظ می کند و یک بافت لایه ای تشکیل می دهد.

چوب: سقف کاذب چوبی انتخاب جسورانه ای است. می تواند گرما را به فضاهایی با جذابیت کلاسیک و در عین حال امروزی القا کند. بافت طبیعی چوب و نقوش درشت دانه غنی، عمق و بعد را به فضای داخلی می بخشد.

سقف های پی وی سی: سقف های پی وی سی برای مناطق پر رطوبت مانند حمام، آشپزخانه و بالکن مناسب هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.