کیت تست اعتیاد پنج کاره ای که با تماس با لباس فرد اعتیاد او را تشخیص می دهد

کیت تست اعتیاد پنج کاره چه کاری انجام می دهند؟ کیت تست اعتیاد پنج کاره نشان می دهد که آیا یک یا چند داروی تجویزی یا غیرقانونی در ادرار وجود دارد یا خیر.

کیت تست اعتیاد پنج کاره وجود مواد مخدری مانند ماری جوانا، کوکائین، مواد افیونی، مت آمفتامین، آمفتامین‌ها، PCP، بنزودیازپین، باربیتورات‌ها، متادون، داروهای ضد افسردگی سه حلقه‌ای، اکستازی و اکسی کدون را تشخیص می‌دهند.

تست در دو مرحله انجام می شود. ابتدا یک تست سریع در خانه انجام می دهید. دوم، اگر کیت تست اعتیاد پنج کاره نشان داد که ممکن است دارو وجود داشته باشد، شما نمونه را برای آزمایش های اضافی به آزمایشگاه می فرستید.

مواد مخدر سوء مصرف چیست؟ داروهای سوء مصرف داروهای غیرقانونی یا داروهای تجویزی (مثلاً اکسی کدون یا والیوم) هستند که برای اهداف غیرپزشکی مصرف می شوند.

کیت

اهداف غیرپزشکی برای یک داروی تجویزی شامل مصرف دارو برای مدت طولانی‌تر از آنچه پزشک برای شما تجویز کرده است یا برای هدفی غیر از آنچه پزشک برای آن تجویز کرده است. اگر داروها طبق دستور پزشک مصرف شوند، داروی سوء مصرف نیستند.

اینها چه نوع آزمایشی هستند؟ آنها آزمایش‌های کیفی هستند شما متوجه می‌شوید که آیا داروی خاصی ممکن است در ادرار باشد.

چه زمانی باید این آزمایشات را انجام دهید؟ زمانی که فکر می کنید شخصی ممکن است از داروهای تجویزی یا غیرقانونی سوء استفاده کند، باید از این آزمایش ها استفاده کنید. اگر نگران داروی خاصی هستید، حتما برچسب آن را بررسی کنید تا تأیید کنید که این آزمایش برای تشخیص داروی مورد نظر شما طراحی شده است.

این تست ها چقدر دقیق هستند؟ بخش تست در خانه این آزمایش نسبتاً به وجود دارو در ادرار حساس است. این بدان معنی است که اگر داروها وجود داشته باشند، معمولاً یک نتیجه آزمایش اولیه (یا احتمالی) مثبت دریافت خواهید کرد. اگر نتیجه اولیه مثبت دریافت کردید، باید نمونه ادرار را برای آزمایش دوم به آزمایشگاه بفرستید.

ارسال نمونه ادرار به آزمایشگاه برای تأیید نتیجه مثبت در خانه بسیار مهم است زیرا برخی غذاها، مکمل های غذایی، نوشیدنی ها یا داروها می توانند بر نتایج آزمایشات خانگی تأثیر بگذارند. تست های آزمایشگاهی قابل اطمینان ترین راه برای تایید سوء مصرف مواد مخدر هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.