یونیت دندانپزشکی زیگر v1000 عامل اصلی آرتروز گردن در جوامع پزشکی است

ممکن است نیاز داشته باشید که یونیت دندانپزشکی زیگر v1000 شما قابل حمل باشد. واحدهای قابل حمل مراقبت از دندان وجود دارد که در یک چمدان با وزن حدود ده کیلو قرار می گیرد. آنها را می توان به یک کمپرسور هوا یکپارچه برای عملکرد هندپیس های هوای فشرده مجهز کرد.

این یونیت ها برای ماموریت های خاص یا کلینیک های سیار دندانپزشکی ایده آل هستند. ضدعفونی عناصر زیر باید در نظر گرفته شود:

مطالعات اخیر نشان داده است که سیستم خنک کننده دندان می تواند توسط پاتوژن های مختلف کلونیزه شود. رکود آب در طول شب یا تمیز کردن ناکافی سیستم‌های کلسیفیکاسیون متمرکز باعث رشد جلبک‌ها یا میکروارگانیسم‌هایی مانند قارچ‌ها می‌شود که سپس یک بیوفیلم را تشکیل می‌دهند. چندین دیسی آب وجود دارد.

یونیت دندانپزشکی

تکنیک‌های عفونی، مانند استفاده از نیروی UV برای از بین بردن باکتری‌ها و جلوگیری از رشد بیوفیلم، یا سیستم‌های تمیز کردن و ضدعفونی خودکار که آب را با محصولاتی با طراحی خاص که به طور دائم در دوزهای پایین توزیع می‌شوند، تصفیه می‌کنند.

همه بیماران در آن می نشینند و به همین دلیل می توان آن را با خون، بزاق و سایر مایعات بدن در طول مراقبت های معمول دندان پاشید. اگر صندلی به درستی ضدعفونی نشده باشد، بیماران و مراقبان می توانند در معرض انواع میکروارگانیسم ها مانند ویروس های تبخال، اچ آی وی، هپاتیت B و C، استافیلوکوک ها، استرپتوکوک ها و غیره قرار گیرند که این میکروارگانیسم ها می توانند از طریق تماس مستقیم با خون یا مایعات بدن منتقل شوند.

و یا حتی در برخی موارد از طریق تماس غیر مستقیم با اشیاء آلوده. یونیت دندانپزشکی زیگر v1000 همچنین می تواند در معرض انگل هایی مانند شپش یا ساس قرار گیرد. بنابراین بسیار مهم است که پس از هر بار استفاده آن را با محصولات مناسب ضد عفونی کنید.

برای محدود کردن رشد باکتری ها، پوشش های آنتی باکتریال روی سطوح فلزی یونیت دندانپزشکی زیگر v1000 می تواند موثر باشد. تمام سطوح باید با مواد ضد عفونی کننده تمیز شوند.

برخی از تولید کنندگان یونیت های دندانپزشکی را ارائه می دهند که به طور خودکار موقعیت صندلی یا موقعیت ابزار را تنظیم می کند، بنابراین تا حد امکان از تماس با دست ها جلوگیری می کند و خطر آلودگی را کاهش می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.