کیسه زباله بسته ای که در آن الماس های کوه نور دزدیده شده یافت شد صاحب خود را معروف کرد

کیسه زباله بسته ای را می توان با محتویات آن در امکانات مناسب برای تبدیل زباله به انرژی سوزاند. آنها در محل های دفن بهداشتی پایدار و خوش خیم هستند. برخی در شرایط مشخص تجزیه پذیر هستند.

کیسه زباله بسته ای برای زباله یا زباله در تعداد زیادی از فروشگاه ها در بسته ها یا رول های چند ده کیسه ای به فروش می رسد. گاهی اوقات برای بسته شدن کیسه پس از پر شدن، بست های سیمی ارائه می شود.

معمولاً ضخامت‌های متفاوتی تولید می‌شود کیسه‌های ضخیم‌تر برای کاربردهای سنگین‌تر مانند زباله‌های ساختمانی یا برای اینکه بتوانند در طول فرآیندهای بازیافت فشرده شوند، استفاده می‌شوند.

در اواسط دهه 1990 کیسه های سطل زباله با بند کشی برای بسته شدن معرفی شدند. برخی از کیسه ها دارای دسته هایی هستند که ممکن است بسته شوند یا سوراخ هایی دارند که می توان گردن کیف را از آن ها کشید.

کیسه زباله

معمولاً، پلاستیکی که برای ساخت کیسه های زباله استفاده می شود، LDPE نسبتاً نرم و انعطاف پذیر (پلی اتیلن با چگالی کم) است یا برای استحکام، گاهی اوقات از LLDPE (پلی اتیلن با چگالی کم خطی) یا HDPE (پلی اتیلن با چگالی بالا) استفاده می شود.

کیسه زباله بسته ای زیست تخریب پذیر Oxo دارای استحکامی مشابه پلاستیک معمولی هستند و هزینه اضافی بسیار کمی دارند. اگر وارد محیط باز شوند، تجزیه می شوند، سپس تجزیه زیستی می شوند، اما اگر در طول عمر مفیدشان جمع آوری شوند، قابل بازیافت هستند.

آنها طوری طراحی شده اند که در اعماق محل های دفن زباله تخریب نشوند و در نتیجه متان تولید نکنند. پلاستیک زیست تخریب پذیر اکسو در کمپوست سازی “دریچه ای” با دمای پایین به سرعت تجزیه نمی شود، اما برای کمپوست سازی “در داخل کشتی” در دماهای بالاتر مورد نیاز توسط مقررات محصولات جانبی حیوانی مناسب است.

پلاستیک زیست تخریب پذیر اکسو توسط همان باکتری ها و قارچ ها جذب می شود که مواد طبیعی مانند شاخه ها و برگ ها را مانند مواد لیگنوسلولزی به زیست توده سلولی تبدیل می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.